Human Resource Management Consulting, Recruitment,Selection, Personality Testing
Management Consulting, Kiev, Ukraine
Management
Consulting
HRM Consulting
Recruitment, Selection, Personality Testing
Поиск и подбор управленческого персонала
и ключевых специалистов,
психологическое тестирование кандидатов,
внедрение методов управления персоналом

Select The Best!

Вернуться | Главная | Новости | Книги | Вакансии | Выставки в Украине | Новости страхования |

Банковские новости Украины

Новые назначения, кадровые перестановки

UniCredit Group: Кадровые перестановки

UniCredit Group: Рішення Ради директорів
22 вересня 2010 року

Офіційний прес-реліз UniCredit Group

Рада директорів UniCredit Group і головний керуючий Алессандро Профумо дійшли висновку, що після 15 років настав час для зміни керівництва.

Пан Профумо подав у відставку з посади головного керуючого UniCredit Group, яку прийняла Рада директорів. Рада подякувала пану Профумо за відмінні результати, яких він досяг, перебуваючи на керівній посаді.

Зокрема, Рада директорів наголосила на тому, що під керівництвом Алессандро Профумо компанія пройшла шлях від гравця на суто внутрішній арені до однієї з провідних європейських компаній з надання банківських послуг. За цей період капіталізація ринку зросла з 1,5 млрд. євро до близько 37 млрд. євро. Навіть під час світової фінансової кризи UniCredit Group залишалася прибутковою у кожному кварталі. Завдяки цим досягненням і постійним стратегічним проектам, таким як One4C, Група заклала підвалини успішного і стійкого розвитку.

До того часу, як буде призначено головного керуючого Групи, його повноваження, за рішенням Ради директорів, тимчасово виконуватиме голова Правління Дітер Рампль. Він керуватиме Групою за підтримки заступників головного керуючого.

Крім того, Рада директорів доручила пану Рамплю запропонувати кандидатуру наступника пана Профумо протягом наступних тижнів.

Пан Профумо подякував Раді директорів, акціонерам і всім колегам Групи за їх багаторічну підтримку під час його перебування на посаді.

Мілан, 22 вересня 2010 р.

0 коммент.:

Отправить комментарий

Новости страховых компаний Украины

Пресс-релизы. Бизнес/Финансы

Банковские новости Украины

Финансовый навигатор